Žaidėjams dažnai kyla klausimas, kokie žaidimų nešiojami kompiuteriai yra geriausi. Deja, vieno atsakymo nėra – viskas priklauso nuo parametrų ir to, kokius žaidimus mėgstate žaisti. Kuo įspūdingesniais vaizdais ir efektais apdovanoja žaidimas, tuo galingesnio kompiuterio reikės. Apžvelkime tris pagrindinius pasirinkimo kriterijus.
Galinga vaizdo plokštė
Šis elementas žaidimų kompiuteriams yra būtinas – vaizdo plokštė yra atsakinga už sklandų žaidimo veikimą ir vaizdo kokybę. O vaizdas juk yra svarbiausias tiek mėgėjams, tiek tikriems žaidimų fanatikams! Žaidimams skirto kompiuterio vaizdo plokštė turėtų būti daugiau nei 2 GB, kad galėtumėte sklandžiai mėgautis žaidimu. Vis dėlto žaidžiantiems įspūdingo vaizdo ir daug efektų turinčius žaidimus patariama rinktis 4 GB vaizdo plokštę.
Didelė RAM atmintis
RAM atmintis kompiuteryje yra atsakinga už duomenų saugojimą ir jų atkūrimą, todėl juo ji didesnė, tuo greičiau gali veikti kompiuteris. Žaidimams iš tikrųjų reikia nemažos atminties, nes duomenų srautai yra dideli. Dėl to į šį parametrą renkantis kompiuterį žaidimams patariama būtinai atsižvelgti. Geriausiai žaidimams tiks 16 ar 32 GB RAM atmintį turintys kompiuteriai, o 6 GB yra minimali riba.
Galingas procesorius
Kompiuteriui procesorius (CPU) yra tarsi širdis. Nuo jo našumo priklauso visi kompiuterio procesai, tad žaidžiant įspūdingos grafikos vaizdo žaidimus procesoriaus reikės galingesnio. Rinkoje šiuo metu populiarūs „Intel Core i7“ ar „Intel Core i5“ procesoriai, kai kurie žaidėjai renkasi, pavyzdžiui, „AMD“ ar kitų serijų procesorius.
Optimali konfigūracija
Aptarėme tris esminius žaidimų kompiuterių parametrus, tačiau juos svarbu suderinti tarpusavyje. Kokią konfigūraciją pasirinkti, priklauso nuo to, kokius žaidimus mėgstate. Bene daugiausiai pajėgumų iš kompiuterio reikalauja įspūdingų efektų kupini veiksmo žaidimai, tad jei mėgstate šio tipo žaidimus, pasitikrinkite, kokius reikalavimus kompiuteriui nurodo jų kūrėjai.
Palikti komentarą