Jeigu jums neramu dėl pasiklausymo įrangos jūsų namuose ar darbo vietoje, norime jus nuraminti. Šiuo metu yra didelis pasirinkimas prietaisų kurie padeda surasti tokią įrangą, be to, pasinaudoję mūsų patarimais paiešką nesunkiai atliksite patys.
Fizinė paieška
Jeigu įtariate kad ūsų įmonė ar tam tikras asmuo yra sekamas, pirmiausia gerai apžiūrėkite aplinką ir bandykite prisiminti kokie žmonės lankėsi jūsų namuose arba darbo vietoje. Pasiklausymo blakių yra įvairių dydžių ir formų. Jos gali būti mobilios, veikiančios nuo mažos baterijos arba stacionarios, skirtos nuolatiniams pasiklausymui ir stebėjimui. Sunkiausia surasti mažytes 1-3 milimetrų blakes. Joms paslėpti nereikia daug išradingumo, tinka įvairūs daiktai, šviestuvai, grindjuostės ir panašiai. Atminkite, blakių paieška rekia atlikti tose patalpos vietose kur dažniausia sėdite ar užsiimate kita veikla. Nėra tikslo slėpti pasiklausymo blakių ten kur nėra tikimybės įrašyti garsą kokybiškai. Taigi, pradėkite nuo fizinio daiktų apžiūrėjimo nepraleisdami net menkiausių daiktų kurie yra ant baldų, lovos, darbo stalo, spintelės. Pagalvokite kur jūs slėptumėte blakę jei turėtumėte tokią užduotį. Jei pavargote, pailsėkite, išeikite prasiblaškyti ir vėliau tęskite darbą, galbūt jums atsiras naujų minčių kur gali būti paslėpta blakė.
Paieška su prietaisais
Visiems pasiklausymo įrenginiams reikia elektros energija tam kad jie veiktų, be to, jie siunčia įrašą GSM ryšiu arba radijo ryšiu. Būtent pagal šiuos signalus galime ir rasti kur yra paslėpta blakė. Norint pradėti elektroninę blakių paieška, visų pirma iš patalpų reikia pašalinti ryšio įrenginius, tai gali būti modemai, ryšio prisijungimo stotelės, mobilūs telefonai ir bet kokios kitos priemonės kurios skleidžia ryšio signalus. Paieškai naudokite specialius blakių aptikimo skanerius, tačiau žinokite, kad jų reikia turėti bent keletos rūšių nes modernios blakės turi signalo slopinimo ir trukdymo funkciją todėl su vienu įrenginiu atlikę paieška ir neradę blakės galite apsirikti. Blakes yra sunkiau aptikti nei filmavimo įrenginius, pastarieji turi gana didelius lęšius arba infraraudonuosius spindulius tam kad galėtų filmuoti naktį. Dėl šių priežasčių jie yra labiau pažeidžiami ir greičiau aptinkami nei vien tik garso įrašymo blakės.
Palikti komentarą